Opsionet e paketave

  Opsione të karrocerisë

  Opsione të karrocerisë

  Opsione të karrocerisë

  TAVAN PANORAMIK

  Duke e mbushur brendinë e Range Rover me dritë, çatia panoramike opsionale fikse ose rrëshqitëse rrit ndjenjën e hapësirës, si dhe lidhjen me botën jashtë. E disponueshme në një paletë që përputh ngjyrën e jashtme të trupit të automjetit ose në kontrast Narvik Black ose Indus Silver.

  Ndërto vetë

  Opsione të brendshme

  • SHTRESAT
   SHTRESAT

   Zgjidhni një nga shtatë rimesot e reja, duke përfshirë rimesot Kalahari, shirita me shkëlqim Argento, dru arre dhe frashër të zi.

  • NDENJËSET
   NDENJËSET

   Dizenjuar dhe krijuar me rehatinë maksimale në mendje, ndenjëset e Range Rover disponohen në një zgjedhje artikujsh prej lëkure ose materiali tekstil. Funksionalitet i përmirësuar i ndenjëseve përfshin mbështetësen opsionale të bërrylit dhe funksionin masazh me “gurë të nxehtë”.

  • NGJYRAT E BRENDSHME
   NGJYRAT E BRENDSHME

   Kabina në Range Rover mishëron më të mirën e jetesës bashkëkohore. Ngrohtësia e rimesove prej druri, shtresat metalike të shkëlqyera metalike dhe artikujt prej lëkure të butë kombinohen për të krijuar ndjesi të shtëpisë. Disponohet një gamë e gjerë ngjyrash dhe materialesh të ndenjëseve për t’iu përshtatur të gjitha shijeve.

  • PAKETAT E TAPICERISË
   PAKETAT E TAPICERISË

   Disponohen një sërë artikujsh shtesë për të personalizuar Range Rover-in tuaj. Që nga Paketat e Zbavitjes deri te Paketa Connect Pro që ofron lidhje 4G Wi-Fi dhe Paketa e Telefonit Inteligjent që mundëson sinkronizim me shumicën e telefonave inteligjentë, ekziston një paketë për të përmbushur nevojat tuaja.

  LAND ROVER GEAR - AKSESORË

  • SISTEMI KLIKO DHE VAZHDO
   SISTEMI KLIKO DHE VAZHDO

   Ky sistem aksesor shumëfunksional i mbështetjes mund të fiksohet te mbështetësja e kokës me pjesë të shtuara për të mbajtur tablete, çanta dhe xhaketa.

  • SHKALLË ME HAPJE
   SHKALLË ME HAPJE

   Të fshehura nën pragje deri kur të nevojiten, këto shkallë inteligjente dhe praktike e bëjnë më të lehtë hyrjen dhe daljen nga automjeti.

  • AKSESORËT E TRANSPORTIMIT NË ÇATI
   AKSESORËT E TRANSPORTIMIT NË ÇATI

   Shijoni kapacitet dhe lehtësirave fleksibël të ngarkesës me një gamë aksesorësh për çati duke përfshirë mbajtësen e biçikletave me montim mbi çati, mbajtësen e sporteve ujore dhe kutisë për sportet.

  • AKSESORË PËR HAPËSIRËN E NGARKIMIT
   AKSESORË PËR HAPËSIRËN E NGARKIMIT

   Optimizoni hapësirën e ngarkesës me aksesorë duke përfshirë një ndarje të bagazheve, ndarësin e hapësirës së bagazheve për të ndarë hapësirën në dy pjesë dhe një tapet gome për të mbrojtur dyshemenë hapësirës së ngarkesës.