Opsionet e paketave

Opsione të karrocerisë

Opsione të karrocerisë

Opsione të karrocerisë

TAVAN PANORAMIK

Duke e mbushur brendinë e Range Rover me dritë, çatia panoramike opsionale fikse ose rrëshqitëse rrit ndjenjën e hapësirës, si dhe lidhjen me botën jashtë. E disponueshme në një paletë që përputh ngjyrën e jashtme të trupit të automjetit ose në kontrast Narvik Black ose Indus Silver.

Ndërto vetë

Opsione të brendshme

 • SHTRESAT
  SHTRESAT

  Zgjidhni një nga shtatë rimesot e reja, duke përfshirë rimesot Kalahari, shirita me shkëlqim Argento, dru arre dhe frashër të zi.

 • NDENJËSET
  NDENJËSET

  Dizenjuar dhe krijuar me rehatinë maksimale në mendje, ndenjëset e Range Rover disponohen në një zgjedhje artikujsh prej lëkure ose materiali tekstil. Funksionalitet i përmirësuar i ndenjëseve përfshin mbështetësen opsionale të bërrylit dhe funksionin masazh me “gurë të nxehtë”.

 • NGJYRAT E BRENDSHME
  NGJYRAT E BRENDSHME

  Kabina në Range Rover mishëron më të mirën e jetesës bashkëkohore. Ngrohtësia e rimesove prej druri, shtresat metalike të shkëlqyera metalike dhe artikujt prej lëkure të butë kombinohen për të krijuar ndjesi të shtëpisë. Disponohet një gamë e gjerë ngjyrash dhe materialesh të ndenjëseve për t’iu përshtatur të gjitha shijeve.

 • PAKETAT E TAPICERISË
  PAKETAT E TAPICERISË

  Disponohen një sërë artikujsh shtesë për të personalizuar Range Rover-in tuaj. Që nga Paketat e Zbavitjes deri te Paketa Connect Pro që ofron lidhje 4G Wi-Fi dhe Paketa e Telefonit Inteligjent që mundëson sinkronizim me shumicën e telefonave inteligjentë, ekziston një paketë për të përmbushur nevojat tuaja.

LAND ROVER GEAR - AKSESORË

 • SISTEMI KLIKO DHE VAZHDO
  SISTEMI KLIKO DHE VAZHDO

  Ky sistem aksesor shumëfunksional i mbështetjes mund të fiksohet te mbështetësja e kokës me pjesë të shtuara për të mbajtur tablete, çanta dhe xhaketa.

 • SHKALLË ME HAPJE
  SHKALLË ME HAPJE

  Të fshehura nën pragje deri kur të nevojiten, këto shkallë inteligjente dhe praktike e bëjnë më të lehtë hyrjen dhe daljen nga automjeti.

 • AKSESORËT E TRANSPORTIMIT NË ÇATI
  AKSESORËT E TRANSPORTIMIT NË ÇATI

  Shijoni kapacitet dhe lehtësirave fleksibël të ngarkesës me një gamë aksesorësh për çati duke përfshirë mbajtësen e biçikletave me montim mbi çati, mbajtësen e sporteve ujore dhe kutisë për sportet.

 • AKSESORË PËR HAPËSIRËN E NGARKIMIT
  AKSESORË PËR HAPËSIRËN E NGARKIMIT

  Optimizoni hapësirën e ngarkesës me aksesorë duke përfshirë një ndarje të bagazheve, ndarësin e hapësirës së bagazheve për të ndarë hapësirën në dy pjesë dhe një tapet gome për të mbrojtur dyshemenë hapësirës së ngarkesës.