Range Rover Velar

Range Rover Velar

RANGE ROVER AVANT-GARDË. TANI GJITHASHTU E DISPONUESHME SI HYBRID PLUG-IN.
KRIJONI AUTOMJETIN TUAJ EKSPLORO HIBRID PLUG-IN KERKESE PER OFERTE
Disponueshme: 2
Range Rover Velar
R-Dynamic S AWD 1996cc 2022
2022 new  Range Rover Velar Firenze Red AWD R-Dynamic S
KILOMETRAZHI
km
MOTORI
Mild hybrid (MHEV)
FUQIA
204 bhp
ÇMIMI
89,000 €
INFORMACIONE TË MËTEJSHME
Range Rover Velar
R-Dynamic S AWD 1996cc 2022
2022 new  Range Rover Velar Eiger Grey AWD R-Dynamic S
KILOMETRAZHI
km
MOTORI
Mild hybrid (MHEV)
FUQIA
204 bhp
ÇMIMI
89,000 €
INFORMACIONE TË MËTEJSHME

DIZAJNI I JASHTËM

Një pjesë e përparme e rafinuar, e fuqishme, deri në një bel të rrjedhshëm e të vazhdueshëm, që arrin kulmin në një pjesë të pasme të tendosur dhe elegante.

Klikoni për të bashkëvepruar

DIZAJN I BRENDSHËM

Zhytuni në Range Rover Velar. Ju pret një vend i shenjtë dhe një thjeshtësi elegante.

I BRENDSHËM I RAFINUAR

I BRENDSHËM I RAFINUAR

Theksoni Range Rover Velar-in tuaj me materiale të bukura të ndenjëseve, të tilla si lëkura Windsor me vrima, rroba kamoshi ose tekstile premium.
MJETJE TË BRENDSHME

MJETJE TË BRENDSHME

Një gamë materialesh bashkëkohore dekorimi janë të disponueshme për të ngritur edhe më tej brendësinë tuaj, duke iu përshtatur edhe shijeve më kërkuese. Pasagjerët tuaj janë të garantuar të mbërrijnë me rehati, pasi njihen me ndenjëset prej lëkure Windsor me një model të veçantë Cut Diamond.
MBËSHTETËSI I PARAQITUR

MBËSHTETËSI I PARAQITUR

Brenda Range Rover Velar do të gjeni prekje të përshtatshme dhe të rafinuara që thjesht kanë kuptim, të tilla si mbështetëse dyshe rrëshqitëse që funksionojnë në mënyrë të pavarur – thjesht rregullojeni, rrini dhe relaksohuni.

THEKSIMET

RAFINIM DHE LUKS

RAFINIM DHE LUKS

Duke kombinuar luksin bashkëkohor me rafinimin e famshëm, do të shijoni çdo udhëtim në Range Rover Velar.
TEKNOLOGJIA

TEKNOLOGJIA

Gjeni shpejt atë që kërkoni pa u humbur në menu, ekrane dhe veçori të fshehura. Sistemi i informacionit argëtues i Range Rover Velar, Pivi, përmban një ndërfaqe intuitive me ekran me prekje, për efikasitet dhe kënaqësi më të madhe.
PERFORMANCA

PERFORMANCA

Nga fuqia dhe kënaqësia e plotë e drejtimit te ekonomia dhe përsosja e karburantit, ekziston një motor për ju. E gjithë gama jonë përmban teknologjinë Stop/Start, plus ka një përzgjedhje motorësh me benzinë dhe naftë që janë të pajisur me teknologjinë Hibrid të butë (MHEV).

ZGJIDH MODELIN

Zbuloni Range Rover Velar tuajin ideal

RANGE ROVER VELAR 

RANGE ROVER VELAR 

Range Rover Velar kryeson rrugën në dizajnin reduktues. E pastër, elegante dhe e veçantë, automjeti ka një prani mbresëlënëse, bashkëkohore. Fuqia e rafinuar dhe eleganca e lehtë kombinohen me efektin e shkëlqyer në këtë shembull të jashtëzakonshëm të dizajnit bashkëkohor të automobilave.
RANGE ROVER VELAR S

RANGE ROVER VELAR S

Duke kombinuar përsosmërinë e pashembullt me dizajnin modernist, Range Rover Velar S vjen me fenerët Premium LED me dritat karakteristike të drejtimit të ditës, fytyrat e sediljeve prej lëkure të grimcuara me vrima dhe të gjithë fleksibilitetin e Paketës Online me Planin e të Dhënave*
RANGE ROVER VELAR SE

RANGE ROVER VELAR SE

Dizajn i shkëlqyeshëm, i ngritur më tej. Range Rover Velar SE ultra-moderne është i theksuar me rrota 20"" Style 7014 Gloss Sparkle Silver, dhe ofron paqen e shtuar të paketës së ndihmës për pikat e verbër dhe kontrollin adaptiv të lundrimit.
RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC S

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC S

Range Rover Velar R-Dynamic ka një qëndrim të qëllimshëm, me thekse të parakolpit Burnished Copper, ndenjat e kapakëve dhe ndenjat anësore që i shtojnë shumë pamjes së tij të sofistikuar bashkëkohore. Distinktivi i mbulesës së kapakut, shkrimi i derës së pasme dhe grila janë përfunduar në Atlas të hijeve
RANGE ROVER VELAR R-DINAMIK SE

RANGE ROVER VELAR R-DINAMIK SE

Range Rover Velar R-Dynamic SE nxjerr fuqi dhe sofistikim. Me rrota gri të errët Satin 20"" të stilit 1032 dhe fenerët LED Matrix me dritat karakteristike për drejtimin e ditës, është e pamundur të mos ia ngul sytë. Do të gjeni gjithashtu veçori të zgjuara si Blind Paketa e ndihmës në vend.
RANGE ROVER VELAR R-DINAMIK SE

RANGE ROVER VELAR R-DINAMIK SE

Rritni kombinimin e stilit dhe substancës me Range Rover Velar R-Dynamic HSE. Prekje të dëshirueshme të tilla si rrotat Satin Dark Grey 5109 21" dhe sediljet prej lëkure Windsor të shpuar jetojnë së bashku me një sistem tingulli rrethues MeridianTM 3D dhe veçoritë e Paketa e ndihmës për shoferin.
RANGE ROVER VELAR EDITION

RANGE ROVER VELAR EDITION

Tashmë i njohur për pamjen e tij avangarde, Range Rover Velar Edition e çon këtë edhe më tej. Çatia panoramike rrëshqitëse, çatia me kontrast të zi dhe detajet e zeza prezantojnë një nivel të ri të dizajnit progresiv – të plotësuar në mënyrë perfekte me rrota të zeza 20". E disponueshme në një shumëllojshmëri ngjyrash dhe bojrash të jashtme.

PLUG-IN HIBRID

Përbëhet nga një 4 cilindra, 2,0 Si4 300 PS 4WD Motor benzine dhe 143PS (105kW) eMotor. Teknologjia pas saj bëhet më i zgjuar dhe më i qëndrueshëm çdo ditë.

VAZHDO EKSPLORIMIN

RANGE ROVER VELAR MODELET

RANGE ROVER VELAR MODELET

Shikoni gamën e plotë të modeleve.
EKSPLORO MODELET
SPECIFIKIMET

SPECIFIKIMET

View the facts and figures.
SHIKO SPECIFIKIMET
GALERIA

GALERIA

Arti i Range Rover Velar.
SHIKO GALERIN

Shiko shifrat WLTP
Shifrat e dhëna janë si rezultat i testeve zyrtare të prodhuesit në përputhje me legjislacionin e BE-së me një bateri plotësisht të ngarkuar. Vetëm për qëllime krahasimi. Shifrat e botës reale mund të ndryshojnë. CO2, ekonomia e karburantit, konsumi i energjisë dhe shifrat e diapazonit mund të ndryshojnë sipas faktorëve të tillë si stili i drejtimit, kushtet mjedisore, ngarkesa, montimi i rrotave, aksesorët e vendosur, itinerari aktual dhe gjendja e baterisë. Shifrat e diapazonit bazohen në automjetin e prodhimit në një rrugë të standardizuar.

*Mund të zbatohet politika e përdorimit të drejtë. Përfshin abonimin 1-vjeçar i cili mund të zgjatet pas afatit fillestar të këshilluar nga shitësi juaj Land Rover.

Meridian është një markë e regjistruar e Meridian Audio Ltd. Trifield dhe pajisja me tre fusha është një markë tregtare e Trifield Productions Ltd.

Ju lutemi vini re se veçoritë standarde mund të zëvendësohen kur zgjidhni nivele alternative të dekorimit. Karakteristikat standarde mund të ndryshojnë gjithashtu në variantin e motorit dhe transmetimin.

Karakteristikat opsionale dhe disponueshmëria e tyre mund të ndryshojnë sipas specifikimeve të automjetit (modeli dhe grupi i fuqisë), ose kërkojnë instalimin e veçorive të tjera për t'u pajisur. Ju lutemi, kontaktoni shitësin tuaj lokal për më shumë detaje ose konfiguroni automjetin tuaj në internet.

Karakteristikat në makinë duhet të përdoren nga drejtuesit vetëm kur është e sigurt për ta bërë këtë. Drejtuesit e mjeteve duhet të sigurohen që të kenë gjithmonë kontrollin e plotë të mjetit.

Veçoritë, opsionet, shërbimet e palëve të treta dhe disponueshmëria e tyre mbeten të varura nga tregu i Pivi dhe InControl - kontrolloni me shitësin tuaj Land Rover për disponueshmërinë e tregut lokal dhe kushtet e plota. Disa veçori vijnë me një abonim i cili do të kërkojë rinovim të mëtejshëm pas afatit fillestar të këshilluar nga Shitësi juaj. Lidhja e rrjetit celular nuk mund të garantohet në të gjitha vendndodhjet. Informacioni dhe imazhet e shfaqura në lidhje me teknologjinë InControl, duke përfshirë ekranet ose sekuencat, i nënshtrohen përditësimeve të softuerit, kontrollit të versionit dhe ndryshimeve të tjera të sistemit/vizualit në varësi të opsioneve të zgjedhura.